Ігрові фігурки великі конструктор набір Роблус Roblox у коробці
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрові фігурки великі конструктор набір Роблус Roblox у коробці
Характеристики: Матеріал: пластик; 12 великих фігурок + мініфігурки; Розмір коробки: 31х28х6 см Склад набору на фото;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 280 мм |
- Ціна: 1 049 ₴








