Фігурки Roblox Роблокс 12шт у коробці Ігрові фігурки героїв
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурки Roblox Роблокс 12шт у коробці Ігрові фігурки героїв
Характеристики: Матеріал: пластик; 12 великих фігурок + мініфігурки; Розмір коробки: 31х28х6 см Склад набору на фото;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | ROBLOX |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір ігрових фігурок Roblox у коробці, ігрові фігурки Роблс 12 шт. героїв |
- Ціна: 1 049 ₴







