Великий дитячий конструктор Rabbit Bus для дівчинки, конструктор автобус кролика рожевий для дівчаток, у коробці
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий дитячий конструктор Rabbit Bus для дівчинки, конструктор автобус кролика рожевий для дівчаток, у коробці
Характеристики:
У барвистій фірмовій коробці;
Матеріал: пластик;
486 деталей;
Розмір коробки: 48х30х7 см
Склад набору в зібраному вигляді на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ChaoBao |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 486 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий дитячий конструктор Rabbit Bus для дівчинки, конструктор автобус кролика рожевий для дівчаток |
- Ціна: 1 299 ₴








