Конструктор для дівчаток будиночок на дереві Friends Дитячий конструктор 462дет
-31%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор для дівчаток будиночок на дереві Friends Дитячий конструктор 462дет
Характеристики: У барвистій фірмовій коробці; Матеріал: пластик; 462 деталей; Розмір коробки: 48х30х7 см Склад набору в зібраному вигляді на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ChaoBao |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 504 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий конструктор для дівчаток будиночок на дереві Friends для дитини, конструктор для дівчинки |
- Ціна: 1 449 ₴








