Дитяча міні сумочка на плече Кенгуру, маленька сумка для телефона для дівчаток
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча міні сумочка на плече Кенгуру, маленька сумка для телефона для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: якісна м'яка екошкіра;
Довжина: 13 см;
Ширина за основою: 7 см;
Висота: 18 см;
Плечовий ремінець на карабінах, регулюється за довжиною;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 7 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Маленька жіноча сумочка на плече Кенгуру, мінісумка для телефона |
- Ціна: 899 ₴









