Стильна чоловіча сумка на плече, велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі з ручкою
-9%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна чоловіча сумка на плече, велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі з ручкою для валізи, щільна та якісна екошкіра
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості;
Довжина: 47 см;
Ширина за основою: 22 см;
Висота: 26 см;
Ручка для кріплення на валізу;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Модель 1 (ЛВ) |
- Ціна: 1 549 ₴









