Дитячий конструктор для дітей динозаври jurassic world 3720, Конструктор для хлопчиків парк юрського періоду
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий конструктор для дітей динозаври jurassic world 3720, Конструктор для хлопчиків парк юрського періоду
Характеристики:
Матеріал: пластик;
319 деталей;
Розмір коробки: 40х28х6 см
Склад набору в зібраному вигляді на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Динозаври |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий конструктор для дітей динозаври jurassic world 3720, Конструктор для хлопчиків парк юрського періоду |
- Ціна: 1 199 ₴






