Модний жіночий міні рюкзак сумка Чорний (без брелока)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра, тримає форму;
-
Висота: 23 см;
-
Глибина: 10 см;
-
Ширина: 17 см;
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 23 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 17 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 100 ₴








