Дитячий міні рюкзачок Fashion з вушками та хутряним брелоком, маленька сумка рюкзачок із вухами для дівчаток
-23%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий міні рюкзачок Fashion з вушками та хутряним брелоком, маленька сумка рюкзачок із вухами для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Хутряний брелок у комплекті;
Висота: 19 см;
Ширина: 16 см;
Глибина: 8 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 8 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий мінірюкзачок Fashion з вушками та хутряним брелоком, маленька сумка рюкзачок із вухами для дівчаток |
- Ціна: 929 ₴









