Шкіряний чоловічий клатч портмоне MD Collection Туреччина. Багатофункціональний гаманець для чоловіків люкс
-19%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний чоловічий клатч портмоне MD Collection Туреччина. Багатофункціональний гаманець для чоловіків люкс
Характеристики:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Виробник: Туреччина;
Довжина: 11 см;
Висота: 14,5 см;
Товщина: 2,5 см;
Відділення для паспорта старого зразка (книжки), а також вміщуються водійські права старого зразка;
Місткий і багатофункціональний, але водночас компактний;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 200 г |
| Довжина | 140 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряний чоловічий клатч портмоне MD Collection Туреччина. Багатофункціональний гаманець для чоловіків люкс |
- Ціна: 1 299 ₴









