Конструктор Plants vs Zombies Boss лього рослиніння проти Зомбі ферма Великий дитячий конструктор у коробці з ручкою
-21%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Plants vs Zombies Boss лього рослиніння проти Зомбі ферма Великий дитячий конструктор у коробці з ручкою
Характеристики: Матеріал: пластик; Ultra версія з босом зомбі; 1024 деталей; Розмір коробки: 53х35х7 см Склад набору в зібраному вигляді на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ChaoBao |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість деталей | 1024 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий дитячий конструктор Plants vs Zombies Boss, льоого рослинлення проти Зомбі ферма в коробці з ручкою |
- Ціна: 1 979 ₴








