Ігрові фігурки Рослини проти Зомбі Plants vs Zombies 26фігурок Великий набір фігурок Єгиптянин Горохостріл
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрові фігурки Рослини проти Зомбі Plants vs Zombies 26фігурок Великий набір фігурок Єгиптянин Горохостріл
Характеристики: Величезна та яскрава коробка — ідеальний варіант для подарунка дитині; Матеріал: пластик + латекс + поролон; Вміст набору на фото; Великі та барвисті фігурки (10-13 см); Розмір коробки: 59х39х9 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 390 мм |
| Вага | 1500 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Ігровий набір із фігурками |
| Тип призначення | Єгипетськин фігурки Plants vs Zombies горохострел | Величезний набір ігрових фігурок рослинні проти Зомбі 26 в 1 |
- Ціна: 2 499 ₴








