Дитяча маленька сумочка на плече з ведмедиком, міні сумка для дівчаток із нашивкою ведмедик
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча маленька сумочка на плече з ведмедиком, мінісумка для дівчаток із нашивкою ведмедик
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 17 см;
Ширина: 20 см;
Глибина: 10 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 8 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча маленька сумочка на плече з ведмедиком, мінісумка для дівчаток із нашивкою ведмедик |
- Ціна: 965 ₴









