Дитячий міні рюкзак сумочка із хутряним брелоком, маленька сумка-рюкзачок для дівчаток

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий міні рюкзак сумочка із хутряним брелоком, маленька сумка-рюкзачок для дівчаток
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Хутряний брелок у комплекті;
Висота: 21 см;
Ширина: 20 см;
Глибина: 8 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 8 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий мінішляховик із хутряним брелоком, маленька сумка-рюкзачок для дівчаток |
- Ціна: 1 100 ₴









