Фігурки Спрункі Rhythm 12в1 Sprunki, ігровий набір фігурок
-25%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурки Спрункі Rhythm 12в1 Sprunki, ігровий набір фігурок
Характеристики:
Матеріал: пластик;
12 фігурок;
Розмір коробки: 25,5х18х3,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baobao |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий персонаж |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 255 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Фігурки Пружнки Rhythm 12в1 Sprunki, ігровий набір фігурок |
- Ціна: 559 ₴



