Чоловічий шкіряний гаманець коробці люкс якість Портмоне натуральна шкіра
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний гаманець коробці люкс якість Портмоне натуральна шкіра
Характеристики: Виробник: Туреччина; Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості; Фірмове тиснення логотипа; Закривається на магнит, всередині є додатково металевий затискач для купюр; Висота: 10 см; Довжина: 12 см; Товщина: 1,5 см; Монетниця всередині; Внутрішні перегородки виготовлені також із натуральної шкіри, що ще раз підкреслює високу якість цієї моделі;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 120 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 349 ₴





