Чоловічий гаманець портмоне на блискавці стиль Coach
-27%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий гаманець портмоне на блискавці стиль Coach
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Довжина: 11 см;
Висота: 11 см;
Товщина: 3 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий гаманець портмоне на блискавці стиль Coach |
- Ціна: 585 ₴








