Дитячий конструктор фігурки Рослини проти Зомбі, набір фігурок Лего Plants vs Zombies
-27%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий конструктор фігурки Рослини проти Зомбі, набір фігурок Лего Plants vs Zombies
Характеристики:
Матеріал: пластик;
12 фігурок;
Розмір коробки: 25,5х18х3,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Кількість деталей | 12 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 255 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 35 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий конструктор фігурки рослинності проти Зомбі, набір фігурок лього Plants vs Zombies |
- Ціна: 549 ₴






