Кожаний чоловічий гаманець портмоне люкс якість Лакоста Крокоділ, чоловічий портмоне на магніті Lacoste
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожаний чоловічий гаманець портмоне люкс якість Лакоста Крокоділ, чоловічий портмоне на магніті Lacoste
Характеристки:
Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості;
Фірмування логотипа;
Закривається на магніт;
Висота: 10 см;
Довжина: 12 см;
Товщина: 1,5 см;
Монениця всередині;
Відокремлення для сим-карт або карт пам’ яті;
УВАГА! Ціна визначена тільки за гаманець, якщо вам потрібна подарункова дерев'яна коробка як на фото, обов'язково впорядковуйте це при оформленні замовлення;
Оплата і доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відсилаємо Нової Пощой, УкріПощой. Відправка замовлень зроблена максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Методи сплати: Промооплата, плата за приватну виплату, платежу (ОПЛАТА ПОЛУЧЕНІ).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряний чоловічий гаманець портмоне люкс якість стиль Лакоста Крокодил, чоловіче портмоне на магніті Lacoste |
- Ціна: 1 349 ₴







