Сумка месенджер чоловіча шкіряна Барсетка на плече чорна Сумка планшетка міні з натуральної шкіри для чоловіків
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка месенджер чоловіча шкіряна Барсетка на плече чорна Сумка планшетка міні з натуральної шкіри для чоловіків
Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Висота: 22 см; Ширина: 18 см; Глибина: 5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 265 ₴









