Чоловічий діловий портфель для документів формат А4 ПУ шкіра чорний, Чоловіча сумка офісна сумка-портфель
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий діловий портфель для документів формат А4 ПУ шкіра чорний, Чоловіча сумка офісна сумка-портфель, стильний і модний портфель для роботи Gatoer
Храктеристики:
Матеріал: якісна та щільна екокжа преміум'якості;
Довжина: 38 см;
Ширина за основою: 10,5 см;
Висота: 29 см;
Плечовий ремінь у комплекті, на карабінах, максимальна довжина 120 см;
Фурнітура металева.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 900 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий діловий портфель для документів формат А4 ПУ шкіра чорний, Чоловіча сумка офісна сумка-портфель |
- Ціна: 1 399 ₴









