Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна ПУ шкіра;
-
Висота: 11,5 см;
-
Ширина: 9,5 см;
-
Товщина: 2 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Виробник | Baellerry |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
- Ціна: 450 ₴







