Конструктор для дівчаток карета Принцеса Ельза Конструктор дитячий колісниця Холодне серце
-23%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор для дівчаток карета Принцеса Ельза Конструктор дитячий колісниця Холодне серце
Характеристики: Матеріал: пластик; 258 деталей; Розмір коробки: 38х26х6 см Склад набору у зібраному вигляді на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ChaoBao |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 400 г |
| Кількість деталей | 258 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Frozen |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тематика | Принцеси |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий конструктор карета Холодне Серце Принцеса Ельза Frozen 7569 колісниця лезове перевезення для дівчаток |
- Ціна: 849 ₴






