Конструктор для дітей парк юрського періоду Дитячий конструктор динозаври (7123)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор для дітей парк юрського періоду Дитячий конструктор динозаври lego jurassic world 3721 у великій коробці
Характеристики: У великій фірмовій коробці з ручкою; Матеріал: пластик; 528 деталей; Розміри коробки: 48х34х7 см Склад набору у зібраному вигляді на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 528 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 340 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий конструктор динозаври lego jurassic world 3721, Конструктор для дітей парк юрського періоду |
- Ціна: 1 799 ₴





