Жіночий однотонний міський рюкзак Кенгуру, популярний рюкзачок для дівчат
-27%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий однотонний міський рюкзак Кенгуру, популярний рюкзачок для дівчат, стильний та модний
Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Висота: 30 см;
Ширина: 26 см;
Глибина за основою: 14 см;
Лямки регулюються;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий однотонний рюкзак Кенгуру, популярний рюкзачок для дівчат |
- Ціна: 949 ₴









