Чоловіча сумка месенджер на плече якісна бананка-слінг. Рюкзак крос-боді коричнева шкіра
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка месенджер на плече якісна бананка-слінг. Рюкзак крос-боді коричнева шкіра Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі Висота: 33 см; Ширина: 16 см; Глибина: 8 см; Переваги: Широкі та щільні плечові лямки; Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Глибина | 13 см |
| Тип | Городской |
| Вага | 800 кг |
| Вікова група | Універсальний |
- Ціна: 1 079 ₴









