Набір ігрових фігурок Зомбі проти Рослин Plants vs Zombies Ігрові фігурки іграшки в коробці
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір іграшок фігурок Зомбі проти Рослин Plants vs Zombies, ігрові фігурки в коробці Характеристики: Велика та яскрава коробка - ідеальний варіант для подарунка дитині; Матеріал: пластик+латекс; Вміст набору на фото; Великі та барвисті фігурки (10-13 см); Розмір коробки: 49х39х9 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір іграшок фігурок Зомбі проти рослин Plants vs Zombies, ігрові фігурки в коробці |
- Ціна: 2 259 ₴







