Конструктор Рослини проти Зомбі Фігурки дитячі ігрові 458дет в коробці (7007К)
-12%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Рослини проти Зомбі Plants vs Zombies Фігурки дитячі ігрові 458дет в коробці
Характеристики: Матеріал: пластик; 458 деталей; Розмір коробки: 45х32х7 см Склад набору у зібраному вигляді на фото;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 430 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий конструктор рослинності проти Зомбі, іграшка лого Plants vs Zombies фігурки 458 дітей у коробці |
- Ціна: 1 499 ₴








