Фігурки героїв Рослини проти Зомбі Набір іграшкових фігурок у коробці (7103К)
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурки героїв Рослини проти Зомбі Набір іграшкових фігурок Plants vs Zombies у коробці
Характеристики: Матеріал: пластик + поролон; Склад набору на фото; Великі та яскраві фігурки (10-13 см); Розмір коробки: 30х24х7 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір фігурок Plants vs Zombies кабачок | Іграшка фігурки рослинні проти Зомбі |
- Ціна: 880 ₴







