Жіноча бананка сумочка на груди, якісна сумка на груди Білий

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча бананка сумочка, якісна сумка на груди Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної шкіри, досить містка і практична. Характеристики Матеріал: якісна турецька екошкіра; Ремінець з екошкіри; Довжина: 24 см; Висота: 16 см; Глибина: 4 см; Металева фурнітура;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Бананка |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 750 ₴








