Чоловічий гаманець чорний Чоловічий портмоне натуральна шкіра

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий гаманець чорний Чоловічий портмоне натуральна шкіра
Характеристики: Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості; Фірмове тиснення логотипа; Закривається на кнопку, всередині прозоре відділення для документів; Висота: 10 см; Довжина: 12 см; Товщина: 1,5 см; Монетниця всередині; Відділення для сім-карток або карт пам'яті; Внутрішні перегородки виготовлені також із натуральної шкіри, що ще раз підкреслює високу якість цієї моделі;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 150 г |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 199 ₴









