Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий рюкзак-сумка Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі Тип: сумка-рюкзак; Висота: 30 см; Ширина: 26 см; Глибина: 11 см; Переваги: Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); М'який та еластичний матеріал;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 650 г |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Бічні, Верхній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 26 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
- Ціна: 650 ₴










