Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний жіночий рюкзак сумка через плече екошкіра Практичний жіночий рюкзак
Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра; Тип — рюкзак-сумка; Висота: 30 см; Ширина: 26 см; Глибина: 11 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
- Ціна: 650 ₴










