Жіночий рюкзак Леопард з брелком, прогулянковий рюкзачок тигровий з брелочком
-12%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак Леопард з брелком, прогулянковий рюкзачок тигровий з брелочком
Характеристики:
Люкс Якість!
Матеріал: високоякісна екошкіра;
Брелок у комплекті;
Якісний та практичний підклад;
Висота: 27 см;
Ширина: 23 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 23 см |
| Вага | 550 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий міський рюкзак Леопард з брелоком, прогулянковий рюкзачок тигровий з брелочкою |
- Ціна: 1 099 ₴









