Жіноча міні сумка клатч стиль Луї Вітон, маленька сумка на плече Чорний

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумка клатч, маленька сумка на плече Характеристики: Матеріал: Экошкіра преміум якості; Фурнітура: метал; Плічовий ремінь на карабінах у комплекті; Довжина плічового реміня: 120 см (регулюється); Тримає форму; Розміри: Висота: 15 см; Довжина: 23 см; Глибина: 6 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч-стиль Луї Вітон, маленька сумка на плече |
- Ціна: 1 150 ₴








