Дитячий якісний рюкзак-сумка-трансформер, сумочка мінірюкзак для дівчаток червоний Чорний

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мінірюкзачок сумочка
Характеристики:
-
Брелок у комплекті (тільки в червоному та молочному);
-
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра, тримає форму;
-
Висота: 23 см;
-
Глибина: 10 см;
-
Ширина: 17 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 23 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 17 см |
- Ціна: 1 100 ₴






