Сумка шкіряна сумка бананка на груди чорна | Кросбоді слінг для чоловіків натуральна шкіра
-14%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка шкіряна сумка бананка на груди чорна | Кросбоді слінг для чоловіків натуральна шкіра
Характеристики:
Матеріал: Натуральна шкіра (воля шкіра);
Довжина: 29 см;
Товщина: 5 см;
Ширина: 16 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кросбоді слінг для чоловіків натуральна шкіра" Шкіряна чоловіча сумка бананка на груди чорна |
- Ціна: 1 199 ₴









