Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка портфель для документів під рептилію Характеристики: Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра); Плечовий ремінь у комплекті; Рельєфний дизайн Якісна металева фурнітура; Є відділ для маленького ноутбука або планшета; Висота: 30 см; Довжина: 40 см; Глибина: 9 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичина |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Ділова |
| Довжина: | 400 см |
| Розмір | Середній |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Форма | Прямокутна |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка-портфель для документів у стилі рептилії |
- Ціна: 2 900 ₴










