Чоловічий шкіряний діловий портфель для документів чорний рептилія | Чоловіча сумка з натуральної шкіри

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний портфель для документів чоловічий жіночий під рептилію, сумка для паперів Характеристики: Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра); Плечовий ремінь у комплекті; Рельєфний дизайн Якісна металева фурнітура; Є відділ для маленького ноутбука або планшета; Висота: 30 см; Довжина: 40 см; Глибина: 9 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичина |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 1100 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 900 ₴









