Чоловіча бананка сумка на груди месенджер шкіра рептилія, чорна барсетка нагрудна шкіряна (691)
-11%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча бананка сумка на груди кросбоді месенджер шкіра рептилія, чорна барсетка нагрудна шкіряна крокодил Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Металева фурнітура; Висота: 33 см; Ширина: 16 см; Глибина: 7 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 249 ₴








