Чоловіча шкіряна барсетка сумка 2 в 1, клатч із натуральної шкіри чоловічий чорний (1728С)
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна барсетка сумка 2 в 1, клатч із натуральної шкіри чоловічий чорний Характеристики: Матеріал: бичача шкіра; Сумка-клатч (є ремінець на плече, а також ремінець на руку); Висота: 17 см; Довжина: 27 см; Товщина: 6 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка барсетка 2 в 1, клатч із натуральної шкіри чоловічий чорний |
- Ціна: 1 599 ₴









