Чоловіча шкіряна сумка для речей, для залу (1652)
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка для речей, для залу Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Довжина: 42 см; Ширина основи: 13 см; Висота: 25 см; Плечовий ремінь в комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 699 ₴








