Невелика дорожня шкіряна сумка для ручної поклажі в літак, чорний поїзд. Сумка для речей (1652)
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика дорожня шкіряна сумка для ручної поклажі в літак, чорний поїзд. Сумка для речей Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Довжина: 42 см; Ширина основи: 13 см; Висота: 25 см; Плечовий ремінь в комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Тип | Ручна поклажа |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 1.2 кг |
- Ціна: 2 699 ₴








