Чоловіча шкіряна сумка бананка тиснення. Барсетка слінг на груди, на плече (1699)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка бананка тиснення. Барсетка слінг на груди, на плече Характеристики Матеріал: якісна натуральна шкіра; Висота: 29 см; Ширина за верхньою основою: 15 см; Ширина за нижньою основою: 18 см; Глибина за основою: 6 см; Плечовий ремінь на карабінах (можна носити на обидві сторони); Якісна металева фурнітура;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 499 ₴








