Чоловіча сумка месенджер Polo еко шкіра Чоловіча барсетка через плече Поло (1704)
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка планшетка Polo шкіра еко, чоловіча сумка-планшетка через плече Поло Чоловіча сумка-планшет на плече, зручний і якісний варіант на кожен день. Характеристики Матеріал: якісна екошкіра; Ширина: 22 см; Висота: 24 см; Ширина за основою: 11 см; Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону);
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка-планшетка Polo екошкіра, чоловіча сумка-планшетка через плече Поло |
- Ціна: 1 099 ₴









