Шкіряна чоловіча сумка бананка, сумка слінг для чоловіків натуральна шкіра (1681)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна чоловіча сумка бананка, сумка слінг для чоловіків натуральна шкіра Характеристики: Матеріал: якісна натуральна шкіра; Висота: 29 см; Ширина за верхньою основою: 15 см; Ширина за нижньою основою: 18 см; Глибина за основою: 6 см; Плечовий ремінь на карабінах (можна носити на обидві сторони); Якісна металева фурнітура;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 449 ₴








