Чоловіча модна сумка барсетка через плече з логотипом + шкіряний ремінь чоловічий набір (1620+1551)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча модна сумка барсетка через плече з логотипом + шкіряний ремінь чоловічий набір
Характеристики Матеріал: еко-шкіра; Закривається на блискавку; Усередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці; Фурнітура: метал; Плічовий ремінь регулюється по довжині; Висота: 24 см; Ширина: 20 см; Ширина на основі: 4,5 см; Ремінь: натуральна шкіра; Довжина - 118-130 см (уточнюйте потрібну довжину, постараємося підібрати максимально ближче від тієї, що необхідна); Ширина: 4 см; Відмінний варіант на подарунок чи просто для себе для повсякденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Назва товару | |
| Назва товару | Чоловіча модна сумка барсетка через плече з логотипом + шкіряний ремінь чоловічий набір |
- Ціна: 1 750 ₴









