Модна сумка слінг на груди чоловіча шкіряна чорна Якісна нагрудна сумка для чоловіків (1644)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна сумка слінг на груди чоловіча шкіряна чорна Якісна нагрудна сумка для чоловіків
Характеристики: Матеріал: Натуральна шкіра (волов'я шкіра); Довжина: 29 см; Товщина: 7 см; Ширина: 16 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Назва товару | |
| Назва товару | Модна сумка-слінг на груди чоловіча шкіряна чорна нагрудна сумка для чоловіків |
- Ціна: 1 099 ₴









