Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний гаманець люкс якість, портмоне натуральна шкіра Характеристики: Виробник: Туреччина; Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості; Закривається на магніт; Висота: 10 см; Довжина: 12 см; Товщина: 1,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 500 ₴





