Яскравий жіночий гаманець портмоне з еко-шкіри на блискавці Кольоровий гаманець клатч жіночий з тисненням (1626)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий жіночий гаманець портмоне з еко-шкіри на блискавці Кольоровий гаманець клатч жіночий з тисненням
Характеристики: Матеріал: екошкіра; Висота: 20 см; Ширина: 10 см; Товщина: 2 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 329 ₴









